Imprezy sezonu 2019-2020



Mikołaj w klubie Raszyn!
6 Grudnia dzieci ze Studia Piosenki przyozdabiały choinkę,
a w trakcie ćwiczeń przed koncertem przybył solenizant
czyli Św. Mikołaj !!!




Również wpadł z wizytą do grzecznych dzieci z zajęć Robotyki.
Wszystkie dzieci otrzymały drobny prezent od Mikołaja.


30.11.2019
Andrzejki 2019 czyli: wróżby, wróżbici, tańce
i zabawa przy muzyce biesiadnej oraz rozrywkowej.





23.11.2019
"Artyści Wielu Pokoleń" - koncert i spotkanie integracyjne
dla seniorów zorganizowane dzięki
Pani Radnej Grunwald Południe Wandzie Statkiewicz.







14.11.2019
Turniej warcabowy i gier stołowych dla osób niepełnosprawnych

W grach rywalizowały Środowsikowe Domy Samopomocy:
Sokoły, Pogodni, Ognik,

Gratulujemy wyników i wspaniałej atmosfery
Reportaż TVSMG


09.11.2019
Zabawa Patriotyczna z zespołem Duo Band.

Zespół w składzie Zygmunt Urbaniak i Jerzy Konopa

video



31.10.2019 "Happy Halloween"
W czwartek duchy, wampiry, wiedźmy i wszystkie
strachy tego świata przybły na balik w temacie strasznej zabawy ;)





19 Października odbył się V OGÓLNOPOLSKI KONKURS
"PIOSENKI MAŁOLATA"





Wiecej informacji na stronie Stowarzyszenia Galiarda na Facebook'u


12.10.2019
Pierwszy turniej deblowy dla dzieci

Wiecej informacji w zakładce szkółka szachowa


05.10.2019 -"PARKIEÓWKA"
Zabawa taneczna z zespołem PLAY4U.
Jak zwykle nie zabrakło świetnej muzyki ...
i konkursu z atrakcyjnymi nagrodami.





Reportaż TVSMG



W sobotę 21.09.2019 odbył się:
II Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Golden Dragonfly"
Na który zjawiło się 51 wykonawców w 4 kategoriach.


Kategoria I (5 - 10 lat)
wyróżnienia:
Alicja Bartnik, Iza Kubiak, Szymon Tokarski, Sofia Jelonkiewicz.
I miejsce - Jagoda Mężyńska
II miejsce - Zuzanna Talkowska
III miejsce - Gabrysia Bartnik

Kategoria II (11 - 13 lat)
wyróżnienia:
Alicja Woźniak, Sara Majchrzak, Wiktoria Gniazdowska, Julia Dera, Natasza Ludwiczak.
I miejsce - Matylda Skrobich
II miejsce - Marcelina Furmaniak
III miejsce - Olga Dudziak

kategoria III (14 -17 lat)
wyróżnienia:
Julia Galin, Roksana Bartczak, Julia Breszyk, Arek Płonczyński, Emilia Sarnowska, Aleksandra Kędzia, Paulina Stemporowska.
I miejsce - Natalia Szczygielska
II miejsce - Nie przyznano
III miejsce - Oliwia Świętek

kategoria IV (18+)
wyróżnienia:
-brak-
I miejsce - Agata Frąckowiak
II miejsce - Karol Suchecki, Agnieszka Pokorska
III miejsce - Marta Jastrząbek


Grand Prix
Julia Fajdek
Skrót występów w kategorii I i II
Skrót występów w kategorii III i IV
Reportaż TVSMG



08.09.2019
XXVII Turniej Solidarności.

Więcej informacji w zakładce Inne turnieje Szachowe


Przejdź do imprez sezonu 2018-2019